אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

סטודיו פתוח של האמנים אבישי ומירי פליישר

שני האמנים בוגרי בצלאל. אבישי גם בוגר הלסלי יוניברסיטי ''טיפול בהבעה''. אמן רב תחומי שמתרכז לאחרונה בחומר הקראמי איתו הוא מפסל דמויות כמו מיתולוגיות ודמיוניות. בסיבוב הקודם הציג דמויות של טרולים עובדי גן חרוצים. רובם (אלה שלא נמכרו) נמצאים בגן המטופח והמיוחד.מוזיאון בגן. שיתוף פעולה הרמוני בין הפסלים, הצמחייה והגנן. השנה התרכז אבישי ביצורים מכונפים יצירי דמיונו ומושפעי מיתוסים קדומים. הם יוצבו בסטודיו ובמרחב החצר. כמו כן תוצג קבוצת עבודות שהושראה ממחזותיו של חנוך לווין.

מירי קרמיקאית ותיקה ומוערכת שהציגה בתערוכות רבות בארץ ובעולם. אחרי שנים רבות של יצירה קראמית שהתייחסה לביוגראפיה כמו גם לתהליך העבודה בחומר, בשילוב רב הבעה, עובדת עכשיו על האבניים בהשפעה של הקדרות הזן בודהיסטית. זו קדרות מינימליסטית שאינה מסתירה גם כאן את תהליך העשייה וטבע החומר. היא אף מדגישה אותו כחלק מההתבוננות המדיטטיבית הן בזמן עשיית העבודה והן בידי המשתמש/רוכש אותה. ניכר קשר בין העבודות הקודמות והנוכחיות בחומריות והדגשתה.

העבודות תוצגנה בסטודיו הפתוח שלהם במסגרת פסטיבל האמנות של רמת השרון 2014

בימים שישי 11.00-16.00 שבת 11.00-19.00 ה19-20 בספטמבר. הכתובת: רחוב טהון 8 כניסה שלישית, מול מגרש הכדורגל של חטיבת הביניים ''עלומים''.

טל: 03-5494799 למעוניינים לתאם הגעה בתאריכים אחרים. רצוי שישי שבת.

האתר של אבישי: http://www.avishayfleisher.com

בלוג עבודות של מירי:: http://mirifleisher.blogspot.co.il

אבישי

מירי