אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

"מסעות בעולם ובנפש" - תערוכה קבוצתית בחאן בבא בכפר סבא

אוצרת- יעל ניצן

 

משתתפים- 22 ציירות וציירים, צלמים/ות ופסלים. התערוכה עד סוף יוני 2015.

 

 

פתיחה חגיגית ביום שישי 24 אפריל בשעה 11:00 בחאן בבא כפר סבא, רחוב התעש 14 אזור התעשיה, עם הרצאתו של הצלם יואל שתרוג

 

להלן הזמנה לתערוכה חדשה ''מסעות בעולם ובנפש'' בשיתוף פעולה עם מרכז חאן בבא בכפר סבא. בעלי המקום החליטו להקדיש את השטחים הציבוריים במרכז להצגת אמנות ולתמיכה באמנים.

מהו מסע??

יציאת האדם מתוך עצמו, החיפושים בנפשו ובסביבה, הנסיעה לקצווי תבל לאתרים ידועים. יש גם מסע שתחילתו במסע נפשי וסיומו בהמרת דת, בכניסה לכת, ביסורי נפש ובחיפושים אינסופיים. כולנו נמצאים בתהליך של מסע- מסע החיים. כל אחד בוחר את נתיבו, או שמאמין שנתיבו בחר בו.

בתערוכה זו אנו מציגים את חיבוטי הנפש של האמן, את מסעו של כל אמן אם לנפשו או לקצווי עולם, אם בגינת ביתו או בריקודים סופיים אינסופיים, אם במבט על אל עולמות רחוקים ומיסתוריים ואם במבט אל הכלב או החתול או אל אהובים.

 

התערוכה היא המסע- אל מחוזות רחוקים, מרחבים לא מוכרים, מדבריות ופסגות ובו זמנית מסע אל נתיבי הנפש הנסתרים שחובקים את סודות החיים.

 

מאז ומעולם הרפתקנים, נוודים, סקרנים וגיבורים, יצאו את ביתם ועזבו כל מה שהכירו כדי לגלות את הדבר שיביא להם מנוחה ותחושת השלמה. מהו הדבר אותו חיפשו ומה באמת גילו?

 

דרך ציורים, צילומים, פסלים וסרטים אנו מגלים סיפורי מסע מופלאים מהמיתולוגיה, ניסוי אישי מרתק וסיפורים אנושיים, אנו מגלים את האוצרות שמוצאים אנשים בחולות, בהרים וביערות. סיפורי חיים.

 

YAEL NITZAN
yaelnitzan@bezeqint.net
0523470222
 

הזמנה

מבחר עבודות

רינה כרמל

 רינה כרמל 

ננסי פרוכטמן

 ננסי פרוכטמן 

צרו קשר