אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

תערוכת "לבן 2" - תערוכה קבוצתית בציור, בצילום, בפיסול ובמעשה טלאים 14.5.2014 – 29.6.2014

מה עושה לנו הצבע הלבן? אילו תחושות הוא מרטיט בנו? איזו השראה הוא מעורר? לבן מתקשר, בדרך כלל, עם תמימות וטוהר (שמלת כלה), עם ניקיון ובריאות (מדי רופא), עם שלווה ורוגע (בגדי מטפלים), ועוד ביטויים חיוביים, כמו "הזהב הלבן" לכותנה ו"הספורט הלבן" לטניס. מנגד, הוא מככב גם בביטויים שליליים רבים, כמו: הלבנת הון, לילה לבן, שקר לבן, מלבין פנים, דגל לבן, עברייני צווארון לבן וכדומה.

זו נקודת המוצא לתערוכת הקונספט "לבן 2", שתיפתח ב-27 במאי 2014. בתערוכה משתתפים 18 אמנים ישראליים – ציירים, צלמים, פסלים ורוקמות טלאים (קווילט) – המציגים את הדרך שבה הגיבו והתמודדו עם הצבע הלבן ומשמעויותיו.

האמנים המשתתפים בתערוכה: אצ'י ורנר-נירי, איציק אדיר, גילה בן פורת בק, בלה ליפשיץ, בתיה איכנהולץ, בתיה גזית, אבי שגב, גילה שינברג, מנחם סיני, ד"ר פולי ליברמן, דן בן ארי, ציפי שיש, דפנה כהן-מינץ, שמשון הל-אור, אורי כהן, לנה אוסטרובסקי, לאה ליכטנייר, היאם מוסטפה.

זו הפעם השנייה שבה מארח המרכז אמנויות הבמה בשוהם את התערוכה, שבה כ-40 עבודות שונות, שנעשו בטכניקות שונות ובסגנונות שונים. התערוכה תהיה פתוחה עד סוף חודש יוני. הכניסה חופשית.

לפרטים נוספים: רחל זיו, 052-3366612

הזמנה לתערוכת "לבן 2"

תמונות מתערוכת "לבן 2" - מאי-יוני 2014 - שוהם

צרו קשר