אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

רונית נוביק בתערוכת יחיד -"ציורים זה לא הכל"במוצ"ש הקרוב

רונית נוביק בתערוכת יחיד- ''ציורים זה לא הכל''

פתיחה חגיגית : במוצ''ש ,17.1.2015 בין השעות : 20:00-17:00. ברחוב יפת 15, יפו

הציירת והאמנית הרב תחומית רונית נוביק פותחת בשבת הקרובה תערוכת יחיד נוספת שמעוררת בה זיכרונות נוסטלגים לתערוכת היחיד הראשונה שלה לפני כעשרים שנה בגלריית תירוש ביפו. מאז, חבקה נוביק מעל 30 תערוכות יחיד בארץ ובחו''ל ועשרות תערוכות קבוצתיות. הפעם, במבנה שבחרה לעצמה בחלל מרשים בעל קירות מעוגלים והקשתות, שהציורים מרחפים עליהם מעט, האוירה האקזוטית, אולם ענק שהוא לא רק גלרייה אלא מפגש של המבקרים עם האמן עצמו באירוח ביתי מוקפד. בעולם המרוחק הוירטואלי שלנו אנו כמעט ולא זוכים למפגשים אינטימים עם האמן עצמו. לכל היותר עם הגלריה שמייצגת אותו. נוביק שואפת לחבר אותנו מחדש להוויה שהייתה מקובלת בשנות פריז העליזות בגלריות הקטנות שהיו למרכזי תרבות ומפגשים בין אמנים.

בפברואר תציג נוביק יחד עם בן זוגה לחיים אייל גראד את המופע המשותף שלהם: ''חשמל''. מופע סקסי העוסק בשאלת הזוגיות ומציאת האחד בעולם המודרני שלנו. תיאטרון, מחול, לימוד ציור, שילוב שלא יותיר את חלל הגלרייה וצופיו אדישים.

נוביק, הקימה וניהלה בחיפה בית ספר לאמנות קטן באוירה ביתית, ייסדה וניהלה מגזין לתרבות ואמנות מקוון5 שנים, מגשימה כעת חלום נוסף בעיר. ''אני תל אביבית כבר שלוש שנים ומאוהבת בעיר הזאת כל יום מחדש'' אומרת ''היא עיר לא פשוטה ומורכבת, ובעיני היא כל הגוונים והצורות גם יחד. מסתורית כחתולת רחוב שורדת וגאוותנית מפונקת כיורקשירית עם שיער גולש.

התערוכה מציגה אוסף ציורים העוסקים בנושא-העיר האורבנית ומאידך בטבע המרהיב שאין שני לו. ''תקריבים של טבע שהופכהפתיחה החגיגית תתקיים במוצ''ש הקרוב 20:00-17:00. התערוכה תינעל ב 8 למרץ.

נעילה 8.3.2015

רונית נוביק

רונית נוביק

רונית נוביק

צרו קשר