אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

מיזם סטודיה משיק את תערוכת השנה במרכז בק למדע

אירוע השקת סטודיה – נשים ואמנות בירושלים

במרכז בק למדע, הרטום 8 הר חוצבים, ירושלים אוצרות, ותקשורת: מיכל סדן

סטודיה היא קהילה חדשה של אמניות ירושלמיות ממגוון תחומי האמנות הפלסטית ומכל קשת החברה הירושלמית.

האמניות של קהילת סטודיה פותחות את ביתן לאירוח קצר, במהלכו האומניות מציגות את האמנות שלהן במטרה להיחשף ולמכור, גרות ויוצרות בשכונות השונות של העיר - ממאה שערים, דרך קריית צאנז, עין כרם ובית הכרם ועד אום טובא וצור באהר.

בתערוכה המרהיבה יוצגו : ציור, פיסול, צילום תכשיטים, בכל הגוונים והז'אנרים :אבסטרקט, פיגורטיבי, רטרו ועכשווי.

האמניות המשתתפות:

ברכי הורן, גילה אלישר, גיננדבי וובר, דבורה קרביץ, ורד לוי-אונגר, חולוד אבו כף, חיה וייט, חנה סלמון, ליאורה בת אל, מנוחה ינקלביץ', נעמי ח. עמדי, סבאח עבד אל אוואד, עזיזה אבו טור, עטי ברקלי, רות פרידמן, רחל (ראטה) רוט, צביה לוי, ציפורה נוסבוים, רעיה ציודין, שרה עבדיאל.

 

 

קהילת האמניות פועלת כ''תכנית בת'' של התכנית ''נשים וסיפורים בירושלים'' המציעה חווית תיירות מיוחדת המשלבת אירוח ביתי אותנטי אצל נשים ירושלמיות, בהובלת המחלקה לפיתוח מנהיגות וקידום נשים באגף חברה,בשיתוף המחלקה לאמנות פלסטית – האגף לתרבות ואמנויות. מינהל תרבות, חברה ופנאי.

לפרטים על הפרוייקט:

יעל קורלנדר : 054-2550505

 

 

 

סטודיה – יצירת הקהילה

תהליך יצירת הקהילה החל במיון המועמדות – בביקורים בבתים התרשמנו מהאמנות ומהאישיות של כל מועמדת וכמובן בדקנו מה אפשרויות האירוח. האמניות שהתקבלו נפגשו ב''ביתא'' לקורס קצר שבו קיבלו את הידע הנדרש לעיסוק באירוח ביתי, קיימו ''למידת עמיתות'' וחלקו ידע חיוני לכולן וגם גיבשו יחד את אמנת האירוח ואת הלוגו המשותף.

בהמשך, הקבוצה נפגשת בבתי האמניות, להיכרות מעמיקה יותר וחשיבה על שיתופי פעולה ופועלות במשותף לקידום האירוח והשיווק של היצירות שלהן. מיד לאחר ההשקה והתערוכה בה יציגו את היצירות שלהן ואת הקונספט שבה פועלות יתחילו לפעול לעשייה משותפת בארץ ובחו''ל.

 

נעילת התערוכה: 30.12.2016

 

 

 

''

עטי ברקלי

ליאורה בת אל

וידאד עותמאן

צרו קשר