אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

"לפתע מלאכים"/ אינטרמצו-תערוכת יחיד לאמנית ללה מיגירוב

לפתע מלאכיםאינטרמצו

תערוכת ציורים של ללה מיגירוב

פתיחה חגיגית: שבת, 4.11.2017 בשעה :12:00

בגלריה בן עמי

רח' החשמל 12, תל אביב

אוצר : יוחנן הרסון

ללה מיגירוב היא פרופסור לאוטולרינגולוגיה otolaryngology ) ) ומנתחת אוזניים בעלת שם עולמי.

ללה החלה ללמוד אמנות בשנת 2011 ומשמצאה את הקול האישי שלה החלה להציג במספר תערוכות קבוצתיות ויחיד בישראל, סין וצרפת. היא גם הוציאה לאור 3 ספרי אמנות שזכו להכרה נרחבת. מעטים בורכו במידה כזו של מחוייבות לתהליך היצירה בד בבד עם עומק אינטלקטואלי, משמעת ולהט כמו ללה.

''לפתע מלאכים''אינטרמצו'' הינה תערוכה של עבודות חדשות וסדרת ציורים בהשראת פרנץ קפקא. מיגירוב משכילה לחקור, להפנים ולהזדהות עם מורכבויות שבבסיסה של היצירה הקפקאית. היכולת שלה לחבור בעבודתה אל הבדיקה הבלתי פוסקת של קפקא את החוויה האנושית על מגוון הדילמות המוסריות הקיימות בה, מגולמת בציוריה. הציורים מבטאים אותה, והדימויים העוצמתיים הם פרשנות של התימות של קפקא, אך ללא ספק אינן בגדר של איורים לכתיבתו. כשרונה טמון בזכות שהיא לוקחת לעצמה לחשוב, לצד היכולת שלה לבטא זאת ללא גחמות וללא הסוואות. בציוריה היא מוטמעים תשוקה ואהבה למין האנושי, לעבודתה היא מביאה תמימות פואטית האוצרת בתוכה כנות לצד חמלה.

אוהבים ומלאכים הם חלק נוסף מסדרת העבודות שבתערוכה, בעודה ממשיכה להתכתב בקפקא, כאן אנו פוגשים גוף עבודות יותר אישי וייחודי. בסדרה זו, השכבות והטקסטורות של פלטת הצבעים המינימליסטית נותרים, יחד עם הקומפוזיה האינטואיטיביות והחמלה. ללה מיגירוב הצליחה להעפיל אל אחד ממקצועות המדע היותר סבוכים, ובאותה טוטאליות היא מצליחה לגבש ולבטא את כישרונה האמנותי, תוך שהיא מאתגרת את מוחה ונפשה.

חדורה במחוייבות והשראה, היא אמנית.

נעילה :15.11.2017

אתר האמנית:

http://art-lem.com

שעות פתיחה:

ימים ד'-ה' 10:00-18:00

שישי ושבת 10:00-14:00

 

גלריה בן עמי , הממוקמת בלב ה''סוהו'' התל אביבי השוקק ברחוב החשמל, היא פנינה של גן עדן ובצידה בית קפה ביתי וחמים .

הגלריה מהווה במה אותנטית של שיח ציבורי ,אמנותי אינטלקטואלי אמיתי ומחבר בין כל קצות הציבור.

הגלריה מציגה סגנונות שונים של אמנות מקורית בתחומי פיסול, ציור צילום ופרפורמנס, ומחברת בין מגוון זרמיה של החברה הישראלית העכשווית.

אתר הגלריה :

http://bagallerycoil.wixsite.com/bagallery

הגלריה בפייסבוק:

https://www.facebook.com/benamigallery/

ללה מיגירוב

ללה מיגירוב

צרו קשר