אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

Naomi Sampson - נעמי סמפסון

נולדתי בשנת 1965, בנהריה. גדלתי בסביבה אמנותית; אבי היה צייר מחונן, אשר בזמנו הפנוי אהב לצייר נופים ודיוקנאות, ולעתים קרובות ליישם את המיומנות האמנותית שלו בעבודתו כרתך. אימי, פסלת, שאת הקסם בגוף האנושי, מהווה את התכונה הבסיסית של מרבית פסליה.

למרות היותי מוקפת אמנות ואמנים, לא היה לי עניין בזה עד מאוחר יותר בחיים, כאשר הטרגדיה היכתה בי.

בשנת 1996 אבי נפטר ממחלת הסרטן, ונשארתי עם הזיכרונות שלו, ועם ציוד האמנות שלו. יום אחד הרגשתי "דחיפה" בגבי, מכוונת אותי לעבר המברשות והצבעים של אבי...הרמתי את אחת המברשות ופשוט התחלתי לצייר, מה שהתחיל בתור מילוי זמן, ודרך לשחרר את כאב האובדן, התפתח תחביב אשר לא יכולתי להפסיק ועד מהרה מצאתי דרכים לבטא את רגשותי באמצעות הצבע, משחק עם הצבע באמצעות כלים אחרים ולא מברשות.

בהיותי גרה בלוס אנג'לס פגשתי את קרול פ. סורפס (Carol p. surface) ציירת אבסטרקט מדהימה ומפורסמת מאוד ברחבי ארה"ב אשר לקחה אותי תחת הכנפיים שלה ולימדה אותי במשך 2 שנים.

לאחר שהות ממושכת של 10 שנים בחו"ל חזרנו ארצה כמשפחה.

נקלטתי בישוב הקהילתי המדהים והמקסים שבעמק האלה, שריגים ליאון, יישוב בו יש אומנים ואמנים רבים. במסגרת הישוב מידי שנה, פעמיים בשנה עורכים האומנים "בתים פתוחים" ובו מציגים את מרכולתם ויצירותיהם וגם אנוכי ביניהם.

אני חברה ב"אומני האלה" מזה מס' שנים, הצגתי בתערוכות במשך השנים באיזורנו.

אני אוהבת ללמוד ולהתפתח לכיוונים שונים ומגוונים בתחום הציור, מתנסה ומנסה מגוון של חומרים וטכניקות שונות. אין הגדרת סגנון בציורי, כולם משתנים, הם מופשטים, צבעוניים ורובם אינם מצוירים בעזרת מכחול אלא בעזרים שונים ומשונים. לאחרונה הקסים אותי הציור בצבע ספריי ומגוון מציוריי אני מצרפת להנאתכם.

ציורים שונים

"זוגיות"

תערוכת נושא כלים

נמכר

 נמכר 

צרו קשר