אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

קול קורא: תערוכת אמנות חנוכה.אור בבית האמנים בחיפה . דצמבר 2018

קול קורא לתערוכה קבוצתית בנושא:

חנוכה- אור

שתתקיים בבית האמנים ע''ש שגאל בחיפה, בחודש דצמבר 2018.

חודש דצמבר הינו חודש מיוחד, בו חוגגים בארץ את החג של החגים: חג החנוכה, חג האור והגבורה, העדה הנוצרית חוגגת את חג המולד, העדה המוסלמית חוגגת את חג הקורבן והרמדאן, בהתאם ללוח השנה המוסלמי), העיר חיפה מוארת ומקושטת ונערכים בה ארועים רבים.

אורחים ותיירים רבים צפויים להגיע לחיפה בחודש זה ובית האמנים בחיפה שממוקם באזור התיירות יזכה למבקרים רבים. גם בבית הגפן הסמוך מתוכננים ארועים לחגי דצמבר.

ניתן להציג ציורים, צילומים, פסלים, עבודות פסיפס, בד, עיסת נייר, קרמיקה, חנוכיות,עשייות בסגנון תקופת בית שני בעיטורים שונים, וכו. (כל סוגי המדיה וסגנונות האמנות, פרט לוידאו ארט).

נושא האור וחנוכה יכול לבוא לידי בטוי נרחב ואין הכוונה לתמונה או פסל שמוארים ע''י נורה...אפשר גם להציג למשל עששיות עם נר - בתוכן וכל מה שקשור לנושא האור

התערוכה בתשלום וכל עבודות האמנות שיוצגו בה מוצעים למכירה.

אמנים המעוניינים להשתתף בתערוכה מוזמנים לשלוח צילומי עבודות בצירוף כותרות, טכניקה,ומידות מדוייקות

למייל:

naïve.haifa@gmail.com

או למייל זה:

noemi.artexhibitions@gmail.com

אנא שלחו צילומים ברזולוצית אינטרנט ולא ברזולוצית הדפסה. (רזולוציה בינונית ולא גבוהה)

מוזמנים לשאול כל שאלה ואענה לכולם.

בהצלחה

נעמי,

אוצרת התערוכה

* קבלה עפ''י שיקולי אוצרות

מידע לגבי חג החגים

החג של החגים (בערבית: مهرجان عيد الأعياد, בתעתיק מדויק: מהרג'אן עיד אלאעיאד, מילולית: ''פסטיבל חג החגים'') הוא פסטיבל הנערך בעיר חיפה מדי שנה, במהלך חודש דצמבר. הוא נועד לבטא את אופייה של חיפה כעיר בעלת אוכלוסייה מעורבת, שבה חיים במשותף בני כל הדתות, ולקדם דו-קיום וסובלנות ביניהם.

שמו של הפסטיבל מבטא את כוונתו לציין את החגים הדתיים החלים בחודש דצמבר ובסמוך לו – חג החנוכה היהודי, חג המולד הנוצרי (החלים בסמוך זה לזה), חודש הרמדאן ועיד אל-פיטר או חג הקורבן האסלאמיים (החלים במועדים משתנים על פני השנה האזרחית ויכולים לחול בחודש דצמבר, על פי הלוח המוסלמי).

קול קורא

קול קורא לתערוכה קבוצתית בנושא: חנוכה- אור שתתקיים בבית האמנים ע''ש שגאל בחיפה, בחודש דצמבר 2018. חודש דצמבר הינו חודש מיוחד, בו חוגגים בארץ את החג של החגים: חג החנוכה, חג האור והגבורה, העדה הנוצרית חוגגת את חג המולד, העדה המוסלמית חוגגת את חג הקורבן והרמדאן, בהתאם ללוח השנה המוסלמי), העיר חיפה מוארת ומקושטת ונערכים בה ארועים רבים. אורחים ותיירים רבים צפויים להגיע לחיפה בחודש זה ובית האמנים בחיפה שממוקם באזור התיירות יזכה למבקרים רבים. גם בבית הגפן הסמוך מתוכננים ארועים לחגי דצמבר. ניתן להציג ציורים, צילומים, פסלים, עבודות פסיפס, בד, עיסת נייר, קרמיקה, חנוכיות,עשייות בסגנון תקופת בית שני בעיטורים שונים, וכו. (כל סוגי המדיה וסגנונות האמנות, פרט לוידאו ארט). נושא האור וחנוכה יכול לבוא לידי בטוי נרחב ואין הכוונה לתמונה או פסל שמוארים ע''י נורה...אפשר גם להציג למשל עששיות עם נר - בתוכן וכל מה שקשור לנושא האור התערוכה בתשלום וכל עבודות האמנות שיוצגו בה מוצעים למכירה. אמנים המעוניינים להשתתף בתערוכה מוזמנים לשלוח צילומי עבודות בצירוף כותרות, טכניקה,ומידות מדוייקות למייל: naïve.haifa@gmail.com או למייל זה: noemi.artexhibitions@gmail.com אנא שלחו צילומים ברזולוצית אינטרנט ולא ברזולוצית הדפסה. (רזולוציה בינונית ולא גבוהה) מוזמנים לשאול כל שאלה ואענה לכולם. בהצלחה נעמי, אוצרת התערוכה * קבלה עפ''י שיקולי אוצרות מידע לגבי חג החגים החג של החגים (בערבית: مهرجان عيد الأعياد, בתעתיק מדויק: מהרג'אן עיד אלאעיאד, מילולית: ''פסטיבל חג החגים'') הוא פסטיבל הנערך בעיר חיפה מדי שנה, במהלך חודש דצמבר. הוא נועד לבטא את אופייה של חיפה כעיר בעלת אוכלוסייה מעורבת, שבה חיים במשותף בני כל הדתות, ולקדם דו-קיום וסובלנות ביניהם. שמו של הפסטיבל מבטא את כוונתו לציין את החגים הדתיים החלים בחודש דצמבר ובסמוך לו – חג החנוכה היהודי, חג המולד הנוצרי (החלים בסמוך זה לזה), חודש הרמדאן ועיד אל-פיטר או חג הקורבן האסלאמיים (החלים במועדים משתנים על פני השנה האזרחית ויכולים לחול בחודש דצמבר, על פי הלוח המוסלמי).

קול קורא לתערוכה קבוצתית בנושא: חנוכה- אור שתתקיים בבית האמנים ע''ש שגאל בחיפה, בחודש דצמבר 2018.

צרו קשר