אמנים - אמנות ישראליתamanim.com

רחלי אשל ארנון - עיצוב תכשיטים

שמי רחלי אשל ארנון ואני מעצבת תכשיטים.

עבדתי במשך הרבה שנים בתחום קצת אפרורי ותמיד מצאתי את עצמי מחפשת ריגושים, צבע ועניין. השתתפתי בהרבה מאוד קורסים והכשרות, למדתי גרפולוגיה, יוגה צחוק, תכשיטנות והרבה דברים נוספים. לפני מספר שנים אבי נפטר, הוא היה צייר נפלא ומוכשר אך לעולם לא חשף את עבודותיו, הוא תמיד השאיר את היצירות קרוב אליו. הרגשתי שהייתה פה החמצה והחלטתי שאני כן רוצה להפיץ ולחשוף את היצירות שלי. השתלמתי בצורה יותר מקצועית ופתחתי את הסטודיו לפני מספר שנים. אני עובדת עם כסף, גולדפילד, פנינים, אבני סברובסקי ואבני חן. העבודה עם האבנים היא מאוד מיוחדת. אני אוהבת את התחושה ביד, להרגיש את החומר, את המרקם, את הצבעים ואת העומק שבכל אבן. אני ממשיכה ללמוד ולהתנסות כל הזמן בטכניקות ובחומרים שונים ומתעדכנת בחידושים דרך מגזינים לנשים ובאינטרנט.

כל תכשיט שאני יוצרת נולד מתוך ניצן של מחשבה עמוקה ומתפתח כמו פרח הלוטוס שנפתח לו לאט עד שמתגלה יופיו העצום.

אני משרבטת את הרעיון שלי על דף ומתחילה לעבוד, סורגת את התכשיט מחוטי גולדפילד או כסף, משחילה על שרשרת מתאימה ומוסיפה טוויסט חינני עם חרוזים או פנינים בהתאם למוזה.

אהבתי לטבע ולאוצרותיו הנשגבים והמסתוריים בשילוב אהבתי לבני-אדם, הסבלנות וההקשבה, התמימות, האופטימיות, הרכות והנאיביות שלי הן מקורות ההשראה לתכשיטים שלי.

www.rachelijewelry.com

מבחר תכשיטים

צור קשר